Üretim

2006 yılından beri…

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerini bugünün teknolojisi ile birleştirerek müşterilerine güvenilir hizmet vermekteyiz.

AR-GE

Kalite ve Arge’ ye önem veren Etki Ambalaj, rutin üretim takipleri, ürünlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak amacıyla dinamik tecrübeli kadromuz danışmanlarımız ve laboratuvar alt yapımız ile AR-GE ve Kalite sağlama çalışmalarımız yürütülmektedir. Etki Ambalaj, kurulduğu günden bu yana, sektöründe ileri teknoloji 8 renk Rotogravür ve 10 renk Flexo baskı, ekstrüzyon, laminasyon, dilme makineleri, doypack torba, vakum torba ekipmanları, tecrübeli kadromuz ile esnek ambalaj sektörüne hizmet vermektedir.

 • BASKI ÖNCESİ

  Baskıya hazırlık aşaması, işini iyi bilen ve konusunda deneyimli ekibimiz tarafında kontrol edilerek, tümü lisanslı grafik programlarımızla, müşteriden gelen işler renk değerleri, fotoğrafların kontrolü varsa renk düzeltmeleri renk kalibrasyonu tam olarak yapılmış ekranlarda uluslararası baskı standartlarına uygun hale getirilir.

 • BASKI ÖNCESİ HAZIRLIK

  Uzman grafik ve dizayn ekibi
  Reprodüksiyon, dizayn değişiklikleri
  Güvenilir prova ve dizayn onay sistemi

 • UZMAN GRAFİK EKİBİ

  Müşteri odaklı renk yönetimi
  Güncel programlarla, ihtiyaca uygun baskı öncesi repro uygulamaları
  Tasarımlarınızın baskıya uygulanmasında teknik destek

TEKNOLOJİMİZ

MONO-CO EXTRUDER TEKNOLOJİSİ

Mono ve Co-Ex olarak olarak 2 ayrı PoliEtilen Makinası mevcuttur. Mono üretiminde tek katlı, Co-Ex üretiminde 3 katlı makinemiz bulunmaktadır. 2000 mm ene kadar, 20-250 micron arasında tüm kalınlıklarda PoliEtilen üretimi yapılmaktadır.

FLEXO BASKI

1 adet 10 renge kadar baskı yapabilen flexo baskı makinesi mevcuttur, 1170 mm baskı enimiz olup tüm plastik filmlere “düz ve ters baskı” ,yüksek hızda tire ve tram da uygulanabilmektedir.

ROTO GRAVÜR

1 adet 8 renge kadar baskı yapabilen roto gravür baskı makinesi mevcuttur, 860 mm baskı enine kadar tüm plastik filmlere “düz ve ters baskı” , “lak” uygulamaları yapılabilmektedir.

ETİKET BULUTU

Ped food Ürünleri, Esnek ambalaj, Flexo baskı, Roto gravür, Gıda ambalajı, Cips Çerez, Kahve Ambalajları, Unlu Mamuller Ambalajları, Kuru meyve-Kuruyemiş Ambalajları, Çikolata-Kek-Şekerleme Ambalajları, Bakliyat, Makarna Ambalajları, Deniz Ürünleri Ambalajları, Toz İçecek Ambalajları, Dondurulmuş Gıda Ambalajları, Süt ve Süt Ürünleri Ambalajları, Petfood (Kedi, Köpek Mamaları) Ambalajları, Dondurma Ambalajları, Lavaş, Yufka ve Tortilla Ambalajları, Temizlik ve Hijyen Ürünleri Ambalajları, Zirai İlaç Ambalajları, Çamaşır Suyu Etiketleri, Quadro (Körüklü) Ambalajları, Doypack (Zipli-Zipsiz) Ambalajları, Vakum Torbaları Ambalajları, Üçgen Torbalar Ambalajları, İzmir Ambalaj Firmaları

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • Merkez Mah. 72 Sok. No:2/1 Sasalı - Çiğli / İZMİR
 • + 90 232 327 34 44 / 48
 • + 90 232 327 34 41

Bize Ulaşın

Tüm Hakları Saklıdır © ETKİ AMBALAJ | Enfeksiyonla (Covid-19) Mücadele Politikası